Salon to najważniejsze pomieszczenie - zadbaj o swoją wygodę

Salon to wizytówka każdego mieszkania. Tam zapraszamy znajomych, rodzinę czy oglądamy z innymi domownikami filmy. To pomieszczenie powinno być więc reprezentatywne, ale nie tylko. Równie ważną kwestią jest przecież wygoda! Nie ma nic lepszego, niż rozsiąść się po ciężkim dniu na kanapie i poczytać ulubioną książkę.

Przyjrzyjmy się zatem ciekawym propozycjom z salonu meblowego Internum. Pierwsza propozycja to mebel z wyższej półki: sofa Chesterfield. Jej cena może początkowo trochę przerazić, gdyż wynosi 5 tysięcy złotych. Jest to jednak luksusowa i elegancka sofa, a jak wiadomo za luksus trzeba płacić. Niesamowitego wyglądu nadaje jej pikowanie oraz ładne kolory. Mebel wykonany jest ze skóry naturalnej, oraz dębu (nogi). Do wyboru jest aż 15 odcieni skóry naturalnej. Sofa Chesterfield z pewnością będzie się dobrze prezentować w klasycznym pomieszczeniu. Warto dodać że w salonie internum.pl znajdziemy podobną sofę, tyle że 2-osobową.

Kto powiedział że meble wypoczynkowe do salonu muszą mięć klasyczną bryłę? Wszystkim, którzy lubią oryginalne przedmioty, warto polecić Królewski szezlong. Nie dość, że prezentuje się ciekawie w salonie, to w dodatku jest bardzo wygodny i solidny. Zbudowany jest bowiem z drewna bukowego i wzmocniony wkrętami.

Innym ciekawym meblem do salonu z pewnością będzie ekskluzywny Fotel Fala inspirowany stylem skandynawskim. Oznacza to, że sprawdzi się zarówno w mieszkaniach w centrum miasta, jak i w domach położonych na peryferiach. Fotel posiada rozkładane siedzisko i oparcie, wypełniony jest natomiast pianką wysokoelastyczną.

Miłośnicy angielskiego stylu powinni zainteresować się sofą Artur. Ten mebel wypoczynkowy do salonu z daleka przyciąga wzrok, wykonana została bowiem
z dbałością o najmniejszy szczegół. Uwagę zwraca też duża liczba poduszek. Warto dodać że sofa Artur posiada przestronny pojemnik na pościel.

Wybór mebli wypoczynkowych do salonu powinien być przemyślany, jest to bowiem inwestycja na lata. Zwróćmy więc uwagę nie tylko na wygląd sofy czy foteli, ale również na ich jakość i wytrzymałość.

źródło:

meble wypoczynkowe do salonu – Internum http://internum.pl/meble-wypoczynkowe

[Głosów:1    Średnia:5/5]