Sprawne maszyny podstawą efektywnej i bezpiecznej pracy

Pracując w przemyśle budowlanym, szczególną uwagę przywiązuje się do kwestii bezpieczeństwa. Aby park maszynowy funkcjonował sprawnie i efektywnie, trzeba nieustannie zwracać uwagę na stan używanych maszyn.

Wiele marek produkujących maszyny budowlane, w swojej ofercie posiada także kompleksowe wsparcie techniczne. Jedną z nich jest założona w 1969 roku JLG Industries Inc, która od ponad czterech dekad dostarcza najwyższej jakości podesty ruchome. Obecna oferta obejmuje podnośniki nożycowe o napędzie spalinowym i elektrycznym, podnośniki przegubowe, podesty masztowe, wysięgniki oraz ładowarki teleskopowe. Do wszystkich z wcześniej wymienionych maszyn JLG zapewnia fachowy serwis – http://jlg.com.pl/serwis/.

Przyjrzyjmy się jednak bliżej co idzie za enigmatycznymi i mocno ogólnymi określeniami „fachowy” i „kompleksowy”. Korzystając z usług JLG Polska klient ma przywilej do korzystania z takich usług jak:

  • Sezonowe przeglądy konserwacyjne
  • Szczegółowe przygotowania maszyn do badań Urzędu Dozoru Technicznego
  • Naprawy oraz dobór niezbędnych części i komponentów
  • Serwis w miejscu pracy urządzenia, gdy jest to tylko technicznie możliwe

Sam serwis obejmuje szerokie spektrum usług, do których należą m.in. remonty kapitalne, diagnostyka układów elektronicznych czy wymiana przewodów hydraulicznych i lin. Serwisanci JLG dokonują ponadto napraw układów hamulcowych i reduktorów w ładowarkach teleskopowych, hydromotorów, siłowników, skrzyń biegów oraz reduktorów.

W związku z tym, że magazyny z częściami do urządzeń JLG znajdują się na terenie Polski, ich dostarczenie następuje sprawnie i szybko, w ciągu 24 godzin od zgłoszenia problemu. Korzystanie z serwisu to także gwarancja oryginalnych części i komponentów (m.in. panele sterujące, koła, opony, podzespoły hydrauliczne, akumulatory trakcyjne) oraz fachowego doradztwa specjalistów w zakresie ich doboru.

Wynajmując maszynę, zyskujemy pewność, że ciągłość pracy na budowie zostanie zachowana, a usterki zostaną naprawione w możliwie najszybszym czasie. Jest to potwierdzenie znanej, aczkolwiek nie zawsze stosowanej przez wszystkich reguły, że korzystanie z usług sprawdzonych, solidnych marek to podstawa sukcesu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]