Jaki rodzaj umywalki marki Defra/Deftrans wybrać do swojej łazienki

W każdej łazience powinna znaleźć się wygodna umywalka, która pomoże w dbałości o higienę. Posłuży do mycia rąk, twarzy czy zębów, ale przyda się także w trakcie prac domowych i sprzątania. Nie bez znaczenia jest więc, czy zostanie właściwie dopasowana do naszych potrzeb, a jednocześnie powinna odznaczać się takim wyglądem, który dobrze wpisze się w charakter całej łazienki. Którą z oferowanych przez Defra/Deftrans warto zatem wybrać?

Umywalka nablatowa czy meblowa?

Umywalki meblowe są najbardziej znanymi nam rozwiązaniami, które większość z nas kojarzy nawet z dawnych lat. Umywalka znajdująca się w szafce zamiast jej blatu to prawdziwa klasyka, która gościła w naszych domach przez wiele lat. Była i jest umieszczana szczególnie chętnie w małych łazienkach, w których możemy pozwolić sobie jedynie na niewielką szafkę i równie niewielkie akcesoria.

Umywalki meblowe Defra/Deftrans odznaczają się pięknym designem. Mają często stosunkowo szeroki brzeg, który nie tylko pomaga w ich instalacji, ale też dobrze zabezpiecza boki szafki przed zalaniem wodą. Pięknie prezentuje się między innymi umywalka meblowa z szerokimi bokami, na których można swobodnie ustawić różne akcesoria, jak mydło, szczoteczka do zębów czy drobne kosmetyki.

Nablatowe umywalki Defra/Deftrans są kojarzone z nowoczesnymi rozwiązaniami, w których na szczególną uwagę zasługuje sobie duża ilość miejsca, jaką mamy wokół umywalki oraz pod blatem. Zazwyczaj umieszczane są w większych łazienkach, w których możemy pozwolić sobie na umieszczenie nawet długiego blatu. W ten sposób powstaje piękna, obszerna przestrzeń, w której ceramika stanowi dodatkową ozdobę.

Umywalki okrągłe, prostokątne i asymetryczne

Umywalki Defra/Deftrans możemy podzielić również ze względu na kształt, jaki przyjmują. Marka oferuje swoim klientom między innymi umywalki okrągłe i zaokrąglone, prostokątne z zaokrąglonymi lub nie rogami, a także zachwycające umywalki asymetryczne.

Kształt umywalki często wiąże się z typem, który reprezentuje. Na przykład asymetryczne umywalki Defra/Deftrans należą do akcesoriów nablatowych. Są szczególnie pożądane w miejscach, w których chcemy albo stworzyć nietypową, dekoracyjną przestrzeń, albo zależy nam na oszczędności miejsca. Pięknie sprawdzą się również jako umywalki narożne, które nie tylko dodają ciekawego wyglądu łazience, ale też są bardzo funkcjonalne.

Białe… a może czarna?

Umywalki, jak też inne elementy ceramiczne, zazwyczaj kojarzą się nam z czystą bielą. Ten klasyczny kolor pięknie współgra z każdym rodzajem i kolorem płytek oraz mebli łazienkowych. Kojarzy się nam z czystością, elegancją i higieną. To wybór dobrze dopasowany do każdej stylizacji, więc jeśli zależy ci na uniwersalności, powinieneś zdecydować się właśnie na biel.

Jeśli jednak preferujesz innowacyjną stylizację, możesz wybrać dla siebie czarną umywalkę marki Defra/Deftrans. Jest elegancka, ekskluzywna i kojarzy się przede wszystkim z nieco ekstrawaganckimi stylizacjami, które łamią dotychczasowe standardy. Jest idealna dla ludzi o wyrafinowanym guście, którzy nie boją się przełamywania stylu i tradycji. Zdecyduj się na nią, a twoja łazienka na pewno będzie zapadać w pamięć.

[Głosów:1    Średnia:3/5]