Stylowe dodatki do sypialni w kolorze czerni

Czerń to jeden z najbardziej eleganckich kolorów, który pomimo lat nie wychodzi z mody. Doskonale sprawdza się również w dekoracji wnętrz dodając im klasy i tajemniczości. Dzięki swojej uniwersalności świetnie sprawdzi się również w sypialni.

Czarna pościel – prawdziwa uczta dla zmysłów

Jednym z podstawowych elementów dekoracyjnych w każdej sypialni jest bez wątpienia pościel. Wybierając tą w czarnym kolorze sprawimy, że nasze łóżko będzie prezentowało się niezwykle zmysłowo i zachęcająco. To idealny sposób na to by wprowadzić do sypialni romantyczny nastrój.

Dekoracyjne poduszki w ciemnym kolorze

Jeśli wybór czarnej pościeli jest dla nas zbyt odważnym posunięciem możemy zdecydować się na czarne, dekoracyjne poduszki, które świetnie kontrastować będą z jasnym kolorem pościeli. Tym bardziej, że obecnie możemy znaleźć na rynku bardzo wiele ciekawych wzorów i modeli poduszek.

Czarny dywanik

Kolejnym elementem, który możemy wykorzystać by nadać sypialni charakteru jest bez wątpienia czarny dywanik. Warto postawić na ten z długim włosiem. Sprawi on bowiem, że wstawanie przestanie nam kojarzyć się z przeraźliwym zimnem oplatającym stopy.

Przytłumione światło

Wszyscy doskonale wiemy, że światło w sypialni powinno być przygaszone i romantyczne. Tylko takie jest bowiem w stanie wprowadzić nas w odpowiedni nastrój. W osiągnięciu takiego efektu pomóc może nam lampka nocna z czarnym kloszem, który rozproszy zbyt intensywne promienie żarówki.

Ramki i zegary

Kolejnymi dekoracjami, które mogą znaleźć się w naszej sypialni są czarne zegary oraz ramki na zdjęcia ukochanych osób czy ulubionych miejsc. To zawsze eleganckie rozwiązanie, które z cała pewnością będzie prezentowało się świetnie.

A może zasłony?

Czarne zasłony to pomysł dla odważnych, którzy chcą sprawić, by ich sypialnia wyglądała tajemniczo i klimatycznie. Ich zaletą jest również fakt, że rozproszą zbyt natarczywe promienie słońca.

Jak więc widać, pomysłów na wykorzystanie czarnych dodatków w sypialni jest naprawdę sporo. Warto więc je wykorzystać.

[Głosów:1    Średnia:5/5]