Pudrowy róż w mieszkaniu

Każdy z nas chce by jego mieszkanie było miejscem radosnym i pełnym koloru. Nic więc dziwnego, że wiele osób poszukuje modnych odcieni, które mogłyby wykorzystać w swoich wnętrzach. Często jednak modne propozycje okazują się nieco zaskakujące. Tak jest w przypadku pudrowego różu, który bije ostatnio rekordy popularności. Nie ma w tym nic dziwnego – kolor ten został wyróżniony przez Pantone Colour Institute jako jedna z dwóch wiodących barw. Czy kolor ten jednak można jakość wykorzystać w mieszkaniu? Okazuje się, że tak!

Róż w sypialni

Sypialnia to miejsce, które powinno sprzyjać relaksowi. Dlatego też nie warto przesadzać ze zbyt intensywnymi kolorami. Niemniej jednak pościel w odcieniu pudrowego różu stanie się ciekawym i zachęcającym do wypoczynku akcentem, który może odmienić wnętrze naszej sypialni.

Kolorowy salon

Salon to pomieszczenie, w którym możemy pozwolić sobie na więcej. Warto więc zastanowić się nad pomalowaniem ścian na modny pudrowy odcień różu. To naprawdę dobry pomysł. Nie od dziś wiadomo bowiem, że róż poprawia nastrój i dodaje pogody ducha. Co więcej, kolor ten nie przytłoczy nas oraz nie zmniejszy optycznie naszego wnętrza. Jest więc dobrą propozycją.

Pokój dziecięcy – czyli oczywiste rozwiązania są najlepsze

Pokojem, który bezsprzeczne kojarzy się nam z różem jest pokój dziewczęcy. Dlatego też, jeśli jesteśmy rodzicami dziewczynki z powodzeniem możemy wykorzystać ten kolor zarówno w elementach dekoracyjnych, jak i do pomalowania ścian.

Kuchnia w różowym klimacie

W kuchni odcień pudrowego różu najlepiej sprawdzi się na elementach dekoracyjnych – różowe akcesoria, miski, ozdobne kubeczki sprawią, że kuchnia odżyje i stanie się miejscem, które automatycznie poprawia nastrój. Warto więc spróbować, tym bardziej, że różowych drobiazgów do kuchni jest obecnie naprawdę sporo.

Podsumowując, choć na pierwszy rzut oka pudrowy róż nie wydaje się być idealną propozycją, tak naprawdę kolor ten może całkowicie odmienić nasze mieszkanie i nadać mu charakteru. Warto to wykorzystać.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]