Remont domu nigdy nie jest prostym zadaniem. Szczególnie dzisiaj, kiedy modne jest nie ścisłe trzymanie się jakiegoś stylu, lecz takie łączenie kolorów i przedmiotów, aby całość odzwierciedlała naszą osobowość. Wyjątkowo zaś trudno jest dobrać oświetlenie…

Wybór oświetlenia – pierwszy krok

Kiedy zaczynamy szukać nowoczesnego oświetlenia do domu, odkrywamy, że na rynku funkcjonuje naprawdę wiele firm się już tym zajmujących. Warto jednak zauważyć, że każda ma swoją pewną specyfikę, charakterystyczny rys. Dzięki temu, że zdecydujemy, czego sami poszukujemy, będziemy mogli zawęzić obszar poszukiwań do jednej firmy.

Ideal Lux – klasyka i nowoczesność w parze

Wszystkie lampy Ideal Lux są niezwykłe pod tym względem, że łączą w sobie klasykę z nowoczesnością. Jak to możliwe? Idealnym przykładem jest tutaj oświetlenie Ideal Lux, w którym kształt rozkloszowanego żyrandola pochodzi z innej epoki, jednak połączenie materiałów takich jak kryształ, szkło dmuchane, metal czy tworzywo sztuczne jest jak najbardziej nowoczesne.

Fabbian – włoski modernizm

Inny styl prezentuje znana i ceniona włoska marka Fabbian dostępna w sklepie abanet.pl. Tu wszystkie lampy Fabbian charakteryzują się dość oryginalnymi kształtami i formami oraz ciekawym połączeniem materiałów. Warto jednak dodać, że oświetlenie Fabbian jest zdecydowanie eleganckie. Tu nie ma mowy o dzisiejszym minimalizmie w formie. Firma Fabbian pokazuje nam nowoczesne, lecz stylowe rozwiązania, które znakomicie wpasują się w różne style aranżacji wnętrz – zarówno te klasyczne, jak i te bardziej nowoczesne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]