Wiszące dekoracje w mieszkaniu

Nietypowe rozwiązania oraz niebanalne dekoracje sprawiają, że nasze mieszkanie nabiera indywidualnego charakteru i klimatu, w którym czujemy się dobrze. Nic więc dziwnego, że poszukuje ich większość z nas. Wśród wielu propozycji, z jakich możemy korzystać w dzisiejszych czasach warto zwrócić szczególną uwagę na dekoracje wiszące. Nie da się bowiem ukryć, że są one niezwykle efektowne.

Tiulowe pompony – lekkość i fantazja

Tiulowe pompony to prawdziwy hit ostatnich sezonów. Doskonale sprawdzą się w pokoju dziennym lub dziecięcym. Jeśli podwiesimy je u sufitu lub przy karniszu nadadzą wnętrzu lekkości i sprawią, że będzie prezentowało się ono niezwykle oryginalnie a jednocześnie zachęcająco.

Lampiony i świeczniki – klimatyczne światło

Wszyscy doskonale wiemy, że światło świec jest niezwykle klimatyczne i nastrojowe. Dlaczego by nie wykorzystać go więc w dekoracji swojego mieszkania. Tym razem jednak, zamiast stawiać świeczki na półkach warto zdecydować się na wiszące lampiony oraz świeczniki – wbrew pozorom nie musi to oznaczać niebezpiecznych rozwiązań.

Pamiątki na linie

Przywykliśmy sądzić, że ramki ze zdjęciami stoją na półkach lub grzecznie wiszą na ścianie. Warto jednak mieć świadomość, że nie tylko w taki sposób możemy wyeksponować ulubione pamiątki. Decydując się na zawieszenie ramek na żyłkach do sufitu jesteśmy bowiem w stanie stworzyć niezwykle efektowną dekorację, która nie tylko zwróci na siebie uwagę każdej odwiedzającej nas osoby, ale również będzie stale przypominała o miłych chwilach.

Wiszące rośliny

Kolejnym doskonałym rozwiązaniem, które może efektownie i niebanalnie ozdobić nasze mieszkanie jest skorzystanie z podwieszanych doniczek. Jeśli umieścimy w nich rośliny o nieco zwisających gałązkach otrzymamy niezwykle ciekawy efekt, który sprawi, że nasze mieszkanie wyróżni się na tle innych.

Jak więc widać sposobów na wiszące dekoracje w mieszkaniu jest naprawdę wiele. Co więcej, nie wiążą się one z koniecznością ponoszenia dużych wydatków. Warto więc wybrać coś dla siebie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]