Przez szereg lat mieszkańcom naszego kraju zdarzało się traktować przedpokój po macoszemu. Nikt właściwie nie zastanawiał się nad tym, jak go stylowo i gustownie ozdobić, każdy brał pod uwagę raczej inne pomieszczenia w domu czy mieszkaniu, głównie pokój dzienny oraz kuchnię. Dziś jednak bardzo wiele się w tej kwestii zmieniło, zauważono bowiem, że przedpokój jak najbardziej zasługuje na uwagę (i to tak naprawdę szczególną), wszak to właśnie on stanowi wizytówkę całego domu czy mieszkania. Jeżeli zatem Twój przedpokój nie należy do najciekawszych pod względem aranżacyjnym wnętrz, postaraj się czym prędzej to zmienić!

Jakie meble wybrać do przedpokoju?

Tutaj warto rzecz jasna zastanowić się, na jaki styl aranżacji przestrzeni stawiamy. Jeśli bowiem wybierzemy ekskluzywność, luksus i subtelność klimatu glamour, z całą pewnością powinniśmy zdecydować się nad białymi meblami ze złotymi okuciami albo takimi, które swoim stylem przypominały będą kobieca toaletkę.

Jeśli jednak zafascynował nas klimat skandynawski, a jego prostota i naturalność bardzo przypadła nam do gustu, koniecznie postawmy na meble o prostej formie. W tym przypadku barwy takie, jak chociażby szarość, biel, brąz i beż okażą się być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Jeżeli natomiast spodobał nam się styl boho i eksplozja kolorów, jaka w nim występuje, nie wahajmy się i  postawmy na meble, które swoim stylem odnoszą się do motywów orientalnych. Ma być wielobarwnie i wesoło.

Jaka fototapeta się sprawdzi?

Jeszcze do niedawna tego typu ozdoby naścienne stosowane były raczej w innych pomieszczeniach polskich domów czy mieszkań, chociażby w pokojach dziennych czy sypialniach, dziś jednak wiele osób doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż to także bardzo dobre rozwiązanie do przedpokoju. Fototapety na wymiar sprawić mogą bowiem, że niewielkie wnętrze przedpokoju będzie się nam jawiło jako to całkiem sporych rozmiarów (to zasługa między innymi wykorzystania jasnych barw oraz technologii trójwymiarowej). Oczywiście każdy z klientów jest w stanie dopasować dla siebie dokładnie taki rozmiar ozdoby naściennej, jaki jest mu potrzebny. Wszak wielkości i kształty tych wnętrz są bardzo różne, czasami mamy bowiem do czynienia z pomieszczeniem prostokątnym, długim i wąskim, innym zaś razem ma on co prawda spore rozmiary, jednak jego kształt jest bardzo oryginalny. Warto zatem znaleźć ścianę, na której wylądować ma nasza ozdoba naścienna – a następnie wybrać dla siebie idealny pod każdym względem model, po czym po prostu zamontować go i cieszyć się pięknem, jakie wkroczyło do owego wnętrza.

Czy to jest drogie?

Wielu osobom wydaje się, że kupno fototapety na ścianę to spory wydatek. Nie jest to jednak prawda. Okazuje się bowiem, że już za kwotę rzędu stu pięćdziesięciu złotych możemy nabyć tę stylową, modna i bardzo nowoczesną ozdobę naścienną. Czy to drogo? Z całą pewnością nie!

[Głosów:1    Średnia:5/5]