Naklejki kuchenne

Kuchnia to miejsce, które często urządzamy w bardzo indywidualny sposób. Dostosowujemy do naszych potrzeb zarówno rodzaj wybieranych mebli, ich rozkład, a także sprzęty AGD, system osłonowy na okna i elementy ozdobne. Szczególnie te ostatnie mają duży wpływ na wygląd kuchni i jej charakter. Jeśli poszukujesz atrakcyjnych pomysłów na dekoracje kuchenne – poniżej podpowiadamy dlaczego warto rozważyć zakup naklejek na ścianę. Ten stosunkowo prosty rodzaj ozdoby jest łatwy w naklejaniu, wytrzymały i odporny na uszkodzenia.

Kuchnia spersonalizowana – za pomocą naklejki

W wielu gospodarstwach domowych kuchnia to swoiste „centrum dowodzenia” całym domem, a także sprawami rodzinnymi. W kuchni spędzamy czas wspólnie – przygotowując posiłki oraz spożywając je. Dlatego, wielu spośród nas traktuje kuchnię w sposób indywidualny – jak swoje małe królestwo, którego jesteśmy władcami. Idealnym sposobem dla podkreślenia takiego sposobu postrzegania kuchni jest zastosowanie naklejek z odpowiednimi napisami. Szczególnie popularne sposoby na „spersonifikowanie” kuchni to napisy „kuchnia …” lub „… szef kuchni”, gdzie w miejsce kropek podstawiamy własne imię.

Napisy alternatywne te to skierowane do potencjalnych gości odwiedzających naszą kuchnię. Wówczas można sięgnąć po naklejki z tekstami „Witamy w naszej kuchni” lub „Dobra gospodyni dom wesołym czyni”. Napisy te mogą być ułożone w atrakcyjny wizualnie sposób, zgodnie z najnowszymi trendami wzorniczymi.

Naklejka szczególnie popularna to ta przedstawiająca starszą kobietę w stroju czarownicy, która miesza w dużym kotle. Umieszczony pod tą grafiką napis ma żartobliwą wymowę i głosi „magiczna kuchnia”. Jest to świetny sposób na zabawny i autoironiczny komentarz – zarówno dla osób wprawionych w gotowaniu jak i dla tych, którzy nie czuję się w tym fachu najlepiej.

Naklejki z motywami kawy i herbaty i innych produktów spożywczych

Również amatorzy konkretnych posiłków i napojów mogą spersonifikować swoją kuchnię poprzez wybór konkretnych naklejek. Szczególnie warte polecenia są te, które „celebrują” najczęściej spożywane napoje – takie jak kawę i herbatę. Ich oferta jest bardzo szeroka – obejmuje zarówno naklejki przedstawiające filiżanki z naszym ulubionym naparem, imbryki, ziarna kawy, torebki herbaty, jak i hasła związane z tymi trunkami.

Popularnym i modnym rozwiązaniem jest napis „Dzień dobry! Kawa czy herbata?”. Napis taki wprowadza miłą, przyjemną atmosferę, sugerującą, że dana kuchnia to miejsce, z którego nasi goście nie wyjdą jeśli wpierw się czegoś nie napiją.

Ponadto, naklejki kuchenne z motywami kawy i herbaty mogą być również przeznaczone do naklejania dookoła włączników światła. Jest to świetny sposób by ze zwykłego włącznika uczynić przyjemną dla oka dekorację. Naklejki takie mogą również prezentować inne kulinarne motywy – czajniczek, przyprawy, sztućce czy konkretnego produkty spożywcze.

Naklejki z produktami spożywczymi mogą również przedstawiać motywy owoców i warzyw. Są to naklejki idealne dla osób, które lubią dużo gotować, a w ich kuchni zawsze coś się dzieje. Świetnie sprawdzą się również w kuchniach osób praktykujących dietę wegetariańską lub wegańską – pozwolą podkreślić własne preferencje kulinarne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]