nowoczesna toaleta

Prężny rozwój innowacyjnych technologii sprawia, że na rynku pojawia się coraz więcej różnego rodzaju nowoczesnych rozwiązań dla naszego domu. Z pewnością każdy słyszał już o zautomatyzowanych systemach, które umożliwiają m.in. zdalne sterowanie światłem, domowym monitoringiem czy zamykaniem drzwi. Jednym z elementów inteligentnego domu jest nowoczesna toaleta, o której zaletach opowiemy dziś nieco więcej.

Nowoczesna toaleta – największe atuty

Nowoczesne i inteligentne toalety zyskują wśród konsumentów coraz większą popularność. Jest to przede wszystkim zasługa zaawansowanej technologii, która pozwala m.in. na samoistne opuszczanie się deski klozetowej, wygodne mycie i suszenie naszego ciała czy automatyczną niwelację przykrych zapachów. Dlaczego jeszcze deska myjąca to rozwiązanie warte rozważenia?

  • Idealna czystość – toaleta wyposażona jest w specjalną dyszą antybakteryjną, która czyści się automatycznie przed i po skorzystaniu z funkcji mycia.
  • Wysoka higiena – kompleksowe funkcje mycia i suszenia zmniejszają ryzyko wystąpienia różnego rodzaju infekcji okolic intymnych.
  • Nocna lampka – toaleta posiada wbudowane niebieskie światło, które doskonale nakierowuje w nocy, dzięki czemu możemy z niej skorzystać bez obaw o zakłócenie spokoju domowników.
  • Prestiż – nowoczesna toaleta to niezwykle prestiżowe i ciekawe rozwiązanie, które dedykowane jest przede wszystkim dla osób ceniących sobie technologiczne niuanse i wysoki komfort życia.
  • Wieloletnia użyteczność – wytrzymała i solidna konstrukcja inteligentnych toalet gwarantuje wieloletnią użyteczność i sprawność.

To oczywiście tylko niektóre z zalet, które płyną z zastosowania nowoczesnej toalety. Tak naprawdę są to udoskonalone wersje tradycyjnych sedesów i bidetów, które jednak są o wiele bardziej zaawansowane technologicznie i posiadają większą ilość różnego rodzaju funkcji użytkowych.

Deska myjąca – wygodna i prosta w montażu

Deska myjąca to również niezwykle wydajne rozwiązanie, a samo urządzenie jest wyjątkowo proste w montażu. Większość funkcji można włączyć za pomocą prostego pilota, a instalacja toalety przebiega szybko i sprawnie. Sedes montowany jest bezpośrednio w miejscu zwykłej deski, a następnie podłączony do źródła zimnej wody i gniazdka elektrycznego. Samo urządzenie wyposażone jest w specjalny system grzewczy, który zapewnia nieograniczony dostęp do ciepłej wody z możliwością swobodnego sterowania poziomem temperatury i ciśnienia wody myjącej.

Wszystko to sprawia, że nowoczesna toaleta staje się coraz częstym wyborem wśród konsumentów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]