Dlaczego warto kupić maszynę do szycia marki Brother?

0
779

Umiejętność szycia daje człowiekowi niekończące możliwości twórcze. Dlatego warto korzystać z umiejętności babć, mam i cioć, które znają tajniki szycia od podszewki. Jeśli jednak w najbliższym otoczeniu nie posiadamy nikogo z takimi kwalifikacjami, to po prostu warto zapisać się na kurs szycia. Nabyta wiedza pozwala na stworzenie własnej kreacji, artykułów wyposażenia domu lub stroju dla dziecka do przedszkola. Ważną kwestią jest także kupno odpowiedniej maszyny do szycia. Jeśli zależy nam na tym, aby urządzenie było sprawne przez lata, najlepiej zakupić maszynę marki Brother.

Maszyny do szycia marki Brother dedykowane dla dzieci

Producent maszyn do szycia marki Brother wyszedł z założenia, że na naukę nigdy nie jest za wcześnie i zaprojektował urządzenie przeznaczone dla dzieci. Model Brother KD144S, który nazywany jest również mianem „Little Angel”, jest trochę mniejszy od tradycyjnych urządzeń. Na jego wyposażeniu znajduje się osłona igły, która maksymalnie utrudnia przedostanie się palców pod igłę. Poza tym maszyna jest bardzo łatwa w obsłudze i pozwala dzieciom szybko poznać tajniki szycia. Do pracy zachęcają efektowne dekoracje znajdujące się na korpusie urządzenia.

Maszyna marki Brother przeznaczona dla dzieci została wyposażona w: 14 programów ściegowych (w tym: ściegi proste, kryte i zygzak), półautomatyczne obszywanie dziurki, możliwość szycia wstecz, manualny obcinacz nitek, regulację naprężenia nici górnej, ledowe oświetlenie wokół igielnicy, wbudowany szpulownik, wolne ramię (możliwość szycia na okrągło), chwytacz rotacyjny, 6-stopniowy mechanizm transportu. W zestawie z maszyną znajdują się także: stopki (np. do wszywania zamków), zestaw igieł, mały śrubokręt, rozrusznik nożny, wymienne kolorowe nalepki na front maszyny. Maszyna Brother może stanowić wspaniały i praktyczny prezent na urodziny nastolatki.

Maszyny do szycia marki Brother dedykowane do domowego użytku

W ofercie producenta znaleźć można bogaty wybór maszyn dedykowanych do użytku domowego. Dzięki takim urządzeniom z powodzeniem skrócimy za długie spodnie, uszyjemy sukienkę albo poszewki na poduszki. Które modele są szczególnie warte polecenia? Wśród nich można wymienić maszyny mechaniczne: Brother RH 127, Brother XT27, Brother RL425, Brother HF37 oraz nowoczesne maszyny komputerowe: Brother NV-15, Brother KD40, Brother FS20S, Brother A80.

Zarówno maszyny klasyczne, jak i komputerowe posiadają swoich zwolenników. Te ostatnie wybierane są zwłaszcza przez osoby, którym zależy na korzystaniu z nowoczesnych udogodnień elektronicznych. Wykorzystując odpowiednią kombinację przycisków, można bowiem indywidualnie zaprogramować pożądane ustawienia maszyny, w tym: pozycję zatrzymywania igły (np. zawsze w górze lub zawsze w dole) lub aktywować automatyczne ryglowanie ściegu.

Warto przejrzeć ofertę sklepu Szyj.pl i wybrać model, który spełni konkretne oczekiwania. Warto wiedzieć, że produkty Brother objęte są trzyletnią gwarancją door-to-door, a ich ewentualny serwis jest możliwy na terenie całej Polski.

Profesjonalne maszyny do szycia marki Brother

Co ciekawe, w asortymencie sklepu Szyj.pl znajdują się także profesjonalne maszyny Brother. Urządzenia te zadowolą nawet najbardziej wymagające krawcowe i szwaczki. Niektóre modele posiadają funkcję projektowania i zapisywania ściegów. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest także lustrzane odbicie, które gwarantuje precyzję w ozdabianiu projektów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]