Zalety monitoringu IP. Zabezpiecz swój dom!

Wielu przedsiębiorców nie może przez cały czas pracować w siedzibie swojej firmy. Koszty zatrudnienia osoby, która będzie nadzorowała jego nieruchomość oraz czuwała nad tym, czy nikt niepożądany nie wchodzi na nasz teren, są dosyć wysokie. Z pomocą przychodzą im jednak bardzo rozbudowane systemy monitoringu IP.

Dzięki zastosowaniu monitoringu IP https://www.montersi.pl/monitoring-ip możemy na bieżąco mieć podgląd naszych nieruchomości za pomocą sieci internetowej. Wystarczy nam dowolne urządzenie z dostępem do internetu dzięki, któremu logujemy się na adres IP naszego systemu i otrzymujemy podgląd całej sytuacji. Bardziej zaawansowane systemy monitorujące wyposażone są w funkcję, która informuje właściciela o nieautoryzowanym wkroczeniu na jego teren za pomocą SMSa. Bardzo szybko można sprawdzić, czy jest to fałszywy alarm, czy też realne zagrożenie naszej nieruchomości.

Zdjęcie 25

Kamery wykorzystywane do tego typu zadań zazwyczaj oferują dobrą jakość obrazu w rozdzielczości 4Mpx. Montaż całego systemu monitorowania jest stosunkowo prosty i nie generuje zbędnych kosztów. Kamery zasilane są za pomocą tradycyjnej skrętki, która odpowiada także za sygnał przekazywany do rejestratora. Całość bardzo łatwo się konfiguruje i nie wymaga częstych konserwacji czy napraw.

Sterowanie zdalnie systemy monitoringu są obecnie jednymi z najczęściej wybieranych rozwiązań zabezpieczających nieruchomości oraz inne obiekty. Prosta obsługa oraz niskie koszty instalacji także przemawiają za wykorzystaniem tego typu urządzeń. Wiele kamer poza stałym monitorowaniem i przesyłaniem obrazu ma także możliwość zapisywania podglądu na dysku lub karcie pamięci. Jest to często wykorzystywane rozwiązanie w sklepach oraz lokalach usługowych z dużym natężeniem klientów.

Zdjęcie 26

Od tej chwili nie ma znaczenia czy jesteś w biurze, czy też na wakacjach, masz stały dostęp do rzeczywistego obrazu z kamer w Twoim przedsiębiorstwie. Wystarczy do tego dowolne urządzenie z internetem. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które dostępne jest dla praktycznie każdej osoby nie zależnie czy jest to przedsiębiorca, czy też osoba prywatna, która dba o bezpieczeństwo swojego domu oraz bliskich. Taki system kamer nie wymaga dużej ingerencji w strukturę budynku, a kabel, jaki wykorzystywany jest do tego zadania, jest cienki i łatwo dopasować go do naszych potrzeb.

Osoby, które zainteresowane są wprowadzeniem takiego rozwiązania w swoich lokalach, zapewne będą zainteresowane ofertą sklepu Montersi https://www.montersi.pl/monitoring-ip , w którym znajdą wszystkie potrzebne elementy i akcesoria do stworzenia tego typu systemu zabezpieczeń.

Zdjęcie 10

[Głosów:2    Średnia:5/5]