jak stylowo urządzić dom, ogród

Stylowo urządzony dom lub przepiękny ogród, w którym latem chcesz spędzać niemal każdą wolną chwilę, to marzenie każdej gospodyni. Szukasz inspiracji, jak modnie zaaranżować wnętrza i ogród, aby zachwycały swoim charakterem? Poznaj listę programów wnętrzarskich, które pomogą Ci urządzić własną przestrzeń tak, jak zawsze tego pragnęłaś.

1.    Dorota was urządzi!

Szukasz stylowych rozwiązań dla swojego domu lub ogrodu? Zastanawiasz się, jakie programy wnętrzarskie mogą dostarczyć Ci ciekawych inspiracji? Dorota was urządzi! to jeden z nietuzinkowych programów o urządzaniu domu prowadzany przez energiczną i zawsze uśmiechniętą Dorotę Szelągowską. Projektantka wnętrz dokonuje niesamowitych metamorfoz wnętrz w ciągu zaledwie 3 dni. Jej głowa jest pełna niesamowitych pomysłów, dlatego zawsze znajduje właściwe rozwiązanie. Dzięki niej dowiesz się, jak odnowić stare meble i znaleźć dla nich zastosowanie.

Jeśli chcesz nieszablonowo zaaranżować dom i ogród, w programach na Player znajdziesz więcej inspiracji od Doroty Szelągowskiej. Do najpopularniejszych prowadzanych przez nią programów o remontach domu należą m.in. Domowe rewolucje, Dorota inspiruje, Miniwarsztat Doroty czy też Polowanie na Mieszkanie.

2.    Akcja aranżacja

Innym programem wnętrzarskim online, dzięki któremu dowiesz się, jak stylowo zaprojektować pokój, kuchnie lub łazienkę jest program Akcja aranżacja, prowadzony przez Marię Semczyszyn. Przekonasz się, jak niewielkim kosztem można odświeżyć wnętrza w swoim domu i że małe zmiany znacząco wpływają na uzyskany efekt końcowy.

3.    Polowanie na ogród

Szukasz inspiracji na temat aranżacji i pielęgnacji ogrodu? Z programu Polowanie na ogród dowiesz się, jak stworzyć klimatyczną przestrzeń sprzyjającą odpoczynkowi i sprawić, by Twój ogród zachwycał zielenią. Dzięki temu programowi o ogrodach poznasz metody nawożenia i szczepienia roślin, a także znajdziesz inspirację na stworzenie oczka wodnego lub zasadzenie kwiatów w doniczce o nieoczywistym kształcie.

4.    Rośliny dla zielonych

Chcesz, aby we wnętrzach Twojego domu czuć było naturę? A może pragniesz zasięgnąć wiedzy na temat odpowiedniej pielęgnacji roślin? Szukasz ciekawego programu telewizyjnego o ogrodzie i aranżacji tarasów? W takim razie koniecznie zobacz program Rośliny dla zielonych, w którym Magda Psiuk doradza, jak zmienić swój balkon lub taras w zieloną oazę. W ten sposób Twój dom nabierze niezwykle ekologicznego i świeżego charakteru, a Ty poczujesz się bardziej zjednoczona z naturą.

5.    Mieszkanie na pniu

Jednym z najbardziej nieszablonowych programów o urządzaniu domu jest program Mieszkanie na pniu, w którym Pete Nelson buduje w pełni funkcjonalne domy na drzewie. Z programu możesz się dowiedzieć, jak stworzyć wnętrze zintegrowane z elementami natury. Osiągane przez projektanta efekty są spektakularne i zaskakujące.

Programy wnętrzarskie stwarzają wyjątkową możliwość zasięgnięcia ciekawych inspiracji, dlatego nie obawiaj się zaszaleć podczas urządzania swoich pomieszczeń. Puść wodze fantazji, a Twój dom i ogród nabiorą wyjątkowego klimatu.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]